Jeśli planujesz urządzić salon w stylu industrialnym i szukasz wyjątkowych dekoracji, koniecznie sprawdź, co przygotowali dla Ciebie pasjonaci z https://www.sklep.dastal.com.pl! To sklep, w którym odkryjesz wiele niebanalnych ozdób, które perfekcyjnie wpiszą się w loftowe aranżacje. Oto kilka gotowych pomysłów, jakie dekoracje wybrać do industrialnego salonu.

Metaloplastyczne dekoracje do industrialnego salonu

W modnym salonie industrialnym nie może zabraknąć ozdób z metalu. To właśnie metal i surowa stal stanowią jedne z głównych materiałów, wykorzystywanych w stylizacjach loftowych i industrialnych. Zwróć uwagę na ozdoby metalowe, pomalowane proszkowo na kolor czarny, srebrny lub biały – tworzą one nietuzinkowe połączenia z meblami, wykonanymi z drewna lub stali.

Jakie metaloplastyczne dekoracje Dąstal warto wybrać do domu? Lista takich przedmiotów jest imponująca: w salonie industrialnym sprawdzą się metalowe kwietniki, donice, stojaki na płyty i wieszaki. Jeśli masz mało miejsca i szukasz niewielkich ozdób stojących na komodę lub do witryny, wybierz metalowe figurki zwierzęce, roślinne, ramki na zdjęcia, lampki, zegary lub eleganckie lustra z ażurowym motywem.

Ponadczasowe dekoracje industrialne

Czasem niewielki przedmiot jest w stanie ożywić aranżację i dodać jej smaku. Dąstal ma w swoim katalogu wiele interesujących, wyjątkowych dekoracji, które wpisują się w estetykę industrialnych wnętrz. O jakich przedmiotach mowa? Chodzi między innymi o parasolniki, akcesoria kominkowe, bawełniane pledy szare, wiszące, metalowe dzwonki, lampiony i świeczniki, przywołujące na myśl minione epoki.

Do industrialnych salonów pasują też dekoracje szklane, na przykład: proste w formie wazony, figurki, misy na słodycze lub drobne zawieszki. W niewielkich kawalerkach, które łączą w sobie funkcję salonu i przedpokoju, sprawdzają się industrialne wieszaki metalowe, aluminiowe i żeliwne, nawiązujące kształtem do świata roślin lub zwierząt.