Czym ozdobić domowy salon? Wiele osób zastanawia się nad tym i zadaje sobie tego typu pytanie. Tak naprawdę najpopularniejsze są cegły, tapety trójwymiarowe i ewentualnie kamień. Czy jednak to wszystko nie jest już oklepane? Przecież niemal w każdym salonie, któraś z tych propozycji znajduje się na ścianie. Warto pomyśleć o czymś nowym, co jeszcze nie jest aż tak popularne!

A może betonowa ściana?

Większości z nas beton kojarzy się z brzydkim materiałem, który należy czymś zakryć, zasłonić. Warto jednak rozważyć tak zwany beton na ścianę, który jest naprawdę ładną ozdobą salonu, o ile lubimy wnętrza klimatyczne ale dosyć chłodne. Beton architektoniczny salon sprzedawany jest w różnej wielkości gotowych płytach, które mocuje się na ścianie. Są one zabezpieczone przed uszkodzeniami jakie mogą pojawić się podczas użytkowania salonu. Oczywiście jeśli uderzymy w taką ścianę z większą siłą, to chcąc nie chcąc kawałek betonu ulegnie uszkodzeniu. Z reguły jednak materiał ten jest bardzo trwały.
Jaki jest koszt betonu na ścianę? Jest to dziś stosunkowo nowy rodzaj materiału jakim można ścianę wyłożyć, dlatego cena nie jest najniższa!