Firma remontowa to w dzisiejszych czasach naprawdę dochodowy biznes, o ile oczywiście rzeczywiście jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Kompleksowe remonty wykonuje się stosunkowo często, a profesjonalne usługi remontowe są dziś w cenie. Ile można zarobić na własnej firmie remontowej?

Zyski z działalności!

Remonty wnętrz przynoszą naprawdę spore zyski. Szczególnie jest to widoczne w dużych miastach takich jak na przykład Warszawa, Kraków, Katowice. Tam cena usług remontowych jest wysoka. Jeśli prowadzimy firmę remontową, to warto wykonywać zlecenia właśnie w dużych miastach. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, ponieważ wiele osób mieszka daleko od dużych miast. Jeśli jednak trafia się naprawdę duże zlecenie, to warto przemyśleć pracę w delegacji, która będzie bardzo dochodowa.
Ile zarabiają budowlańcy, osoby od remontów mieszkań i domów? Jeśli potrafią układać płytki, panele, to są w stanie zarobić około 5-8 tysięcy złotych miesięcznie. Są to naprawdę wysokie zarobki. Oznacza to jednak, że remont mieszkania czy domu jest bardzo kosztowny, skoro osoba remontująca jest w stanie tak dużo zarobić.