Jeśli rozejrzymy się w około to zauważymy, że większość posesji przed domami wygląda bardzo podobnie do siebie. Ogrodzenia są praktycznie takie same, tak samo jak reszta placów. Jeśli chcemy wyróżnić swoją posesję to może warto zdecydować się na ogrodzenia z gabionów?

Koszt ogrodzenia zbudowanego z gabionów

Kosze gabionowe zgrzewane nie są najtańsze. Ich koszt to około 150-200 złotych za średniej wielkości kosz. Trzeba go jeszcze odpowiednio zamontować do podłoża i wypełnić kamieniami, które nam odpowiadają. Koszt całościowy będzie mógł więc wynieść nawet 1000 złotych za pojedynczy koszt. Nie warto jednak rezygnować z gabionów. Powinniśmy natomiast zdecydować się na poszukiwanie producenta, który zajmuje się produkcją gabionów. Województwo małopolskie jest jednym z tych, gdzie jest ich najwięcej. Gabiony producent powinien zaoferować nam znacznie niższą cenę za gotowy kosz, niż sprzedawca detaliczny, który musi przecież na naszym zakupie zarobić.
Ogrodzenia z gabionów są przepiękne i pomimo tego, że są bardzo drogie to i tak warto się nimi zainteresować. Nasza posesja będzie się dzięki nim wyróżniać!