Jeśli posiadasz stary dom, który nadaje się do rozbiórki, to warto rozważyć rozebranie go tak, aby zachować cegłę. Stara cegła jest naprawdę chętnie kupowana nie tylko do budowy nowych domów, ale także jako element dekoracji.

Sprzedaj starą cegłę

Cegła rozbiórkowa jest piękna, ponieważ jest stara i naprawdę ładnie się prezentuje. O ile oczywiście ktoś lubi taki klimat. Cegła z rozbiórki może być również sprzedawana po to, aby ktoś mógł ją wykorzystać podczas nowej budowy domu, bądź garażu czy jakiejkolwiek innej nieruchomości. Z reguły jednak dziś cegłę pozyskaną z rozbiórki traktuje się jako element dekoracyjny. Płytki ze starej cegły są bardzo popularne i chętnie umieszczane są w salonach domów jednorodzinnych. Również w restauracjach, które mają mieć klimat ludzie decydują się na udekorowanie ich piękną czerwoną cegłą.
Ile można zarobić? Tak naprawdę wszystko zależy od ilości cegły i jej stanu. Z reguły jest to około 1zł za sztukę, która jest już oczyszczona i ułożona na palecie. Jeśli i tak mamy prowadzić rozbiórkę domu, to zawsze możemy dzięki temu coś zarobić, zaoszczędzić. Warto to zrobić.